Yarýþma Konusu ve Kurallarý (Arþiv)

Discussion in 'Türkçe' started by Pembe-Turtle, Jan 9, 2009.

1. Pembe-Turtle

Pembe-Turtle New Member

Turnuvalar-Yarýþmalar Baþlýyor

Ýlk yarýþmayý çizim yarýþmasý olarak baþlatýyoruz ve belirlenen kurallar ve süre çerçevesinde herkese þimdiden bol þanslar diliyoruz.
    Çizim yarýþmasý için kurallar ise:
    Stüdyoda yapacaðýnýz çizimlerinizi kaydederek link olarak (Pembe-Turtle veya Wolvi ) ye yollayarak forumda yayýnlanmasýný saðlayabilirsiniz.Yarýþma süresi 1 hafta puanlama süresi 1 hafta olacak. Puanlama; en çok beðendiðiniz çizime 10 puan, en az beðendiðinize 1 puan verilerek gerçekleþecek ve 2 hafta sonunda 1. olan çizim forumda yayýnlanacak.
    Çizim yarýþmasýnýn ilk konusu olarak: '' anime-manga '' belirlendi.Bu konu çerçevesinde çizimlerinizi bugün itibari ile 16.01.2009 tarihine kadar bize ulaþtýrmanýzý rica ederiz. Bu süreyi takip eden 1 hafta içerisinde puanlama yapýlarak sizlere duyurulacaktýr.
    Belirlenen konu çerçevesinde çizimler serbest ( tabi ki etik çerçevede ve oyunun kurallarýna riayet edilerek ) çizim ile yapýlacaktýr.
    Bol çizimler ve iyi þanslar dilerim...

2. eXy

eXy New Member

Simdiden konuyu görüntüleyen 5 üye + 8 misafir toplam 13 kisi ile bir hayli ilgi uyandiracagi belli.
    Puanlamayi bence forum anketi ile yapalim. Bunun için Pembe-Turtle ilk mesajini düzenler sonra.

Bir de katilim ile birlikte foruma acayip derecede akis olacak. Site kaldirmazsa sahipleri düsünsün :smile:

Bizz geliyoruzz !!

Katilan herkese iyi eglenceler, basarilar

3. Pembe-Turtle

Pembe-Turtle New Member

Çizimler bize ulaþtýktan sonra düzenleyerek yayýnlayacaðýz ve ona göre puanlama yapýlacak dolayýsýyla ilk 1 hafta çizimleri toplama süresi.Sonraki 1 hafta puanlama olacak.

4. Wolvi

Wolvi New Member

Hayýrlý olsun

5. smurff..

smurff.. New Member

Oyunu tekdüzelikten çýkaracak olan bu fikri alkýþlýyorum..=)

6. Thyia

Thyia New Member

Hayýrlý olsun iyi eðlenceler... :)

7. srt

srt New Member

Ben anime-manga'dan muafim :D

8. GeReDeL!

GeReDeL! New Member

niye len. baksana fikir veriyim. karþýyaka yada gs bayraðý öperek objektiflere poz veren tsubasa çizeceksin. eserinin adý kaf kaf bombayý patlattý olabilir :):)

9. srt

srt New Member

Ahahaha :D:D süper fikir de ben hem anime sevmem hem de çizemem :D

10. ReLaX

ReLaX Active Member

Ben vakit bulur isem bi çizimle katılmayı isterim. Hayırlısı olsun iyi bir değişiklik organize eden arkadaşlara teşekkür ederiz.

11. Pembe-Turtle

Pembe-Turtle New Member

Biz teþekkür ederiz bununla birlikte süreyi hatýrlatmak isterim:smile:Ayýn 16 sý son gün çizimlerinizi bekliyoruz arkadaþlar,kýsa bir sürenizi ayýrmanýz yeterli unutmayýn güzel çizim seyretmek herkesin hakký, esirgemeyiniz:razz:

12. Wolvi

Wolvi New Member

Kimin en iyi olduðunu göstermek için deðil bu yarýþmanýn amacý. Çöp adam olsun anime olsun razýyým, her tür çizimi asmaya. Bizim maksadýmýz oyunda hareket olsun biraz.

Last edited: Jan 11, 2009
  13. PaLa

PaLa New Member

herkese basarilar diliyorum alah tan bolme yarismasi yok yoksa gozum arkada kalirdi:):)

14. Thyia

Thyia New Member

Herkese baþarýlar dilerim.. Katýlmayý isterdim ama :( malum çizimim kötü :((

15. Cokomel

Cokomel New Member

Katýlan arkadaþlara baþarýlar ... Bende katýlmak isterdim ama çöp adamýn dýþýna çýkamadým hala :)

16. CrazY_SouL

CrazY_SouL New Member

BeN DüN öĞReNDiM....
    Ve ŞuaN ÇiZiMiMi BiTiRDiM....
    GöZLeRiM BoZuLDu DiYeBiLiRiM....
    NoT: MoNiTöR 25.5'' <<< 65 cm....

SoRuLaRıM oLaCaKTı....
    1-TaBLeTLe ÇiZDiM BiŞe oLuR Mu_?
    2-Bu YaRıŞMa HaNGi ÇaPTa YaPaLıYoR_?
    3-ÇiZiMi NeReYe Ve NaSıL YoLLiCaM_?

17. Pembe-Turtle

Pembe-Turtle New Member

Tablet veya mouse farketmiyor yarýþma için, ilk yarýþma kapsamý serbest çizim ile anime-manga olarak belirlendi, çizimlerin bir link vasýtasý ile Pembe-Turtle veya Wolvi ye yollanmasý katýlým için yeterli.

18. JiGsaW

JiGsaW Active Member

Yarismaya katilacak olan arkadaslara basarilar. Organize eden arkadaslara da kolay gelsin isiniz cok zor, harika cizimler arasinda birinci secmek...

Bu arada isketch Studio'sunda cizim yapan arkadaslara ufak bir uyari / bilgi ;

Studio da yuksek boyutlu (200kb ustu gibi) cizim yaptiginizda, bir backup alin /copy komutu ile. Cunku isketch'te buyuk resim yuklemek hep sorun olmustur.
    Ekran donabilir, Browser kapanabilir. Caresi henuz yok, yapilacaklar listesinde.

19. RÜZGAR

RÜZGAR New Member

hayýrlý olsun herkese baþarýlar dilerim:)

20. Wolvi

Wolvi New Member

:rolleyes: Ben anlamadým. Tam olarak ne iþe yarýyor:?:

Share This Page