Spor

Discussion in 'Türkçe' started by By_PisiqKoO, Mar 28, 2009.

1. By_PisiqKoO

By_PisiqKoO New Member

A Milli Takýmýmýza Bugunku Ýspanya Macýnda Basarýlar diliyorum ve inanýyorumki ordan puan veya puanlarla gelecegiz kuþkum bile yok...11 Aslan varlarýný yoklarýný ortaya koyacaklardýr...
    Hep bu maçý konuþtuk, hep bu maçý bekledik. Ýþte o büyük gece geldi. Bernabeu'dayýz, rakip son Avrupa þampiyonu Ýspanya...Yazarken bile heyecanlandým valla...Haydi TÜRKÝYE bir daha...

2. By_PisiqKoO

By_PisiqKoO New Member

Hýrvatistan'ý Böyle Aðlattýnýz!!!!!!!!!

Çek Cumhuriyeti'nin dünyaca ünlü kalecisi Petr Cech 'i o gol yemeyen adamý böyle daðýttýnýz!!!!

Almanya elimizden son anda kaçtý.Kupaya o kadar yakýndýkki...

Evet sýra geldi Ýspanya'ya...Bekleyin bizi Matadorlar...Arenada YIKILACAKSINIZ!!!!!!!!!!!!!!

1 person likes this.
  3. mathegothic

mathegothic New Member

By_PisiqKoO çok güzel bi baþlýk...ama en çok geçen yýldan en unutulmaz kareleri eklemen güzel olmuþ emeðine saðlýk...A Millilerimize baþarýlar diliyorum...Dualarýmýz sizinle çocuklar:)

1 person likes this.
  4. By_PisiqKoO

By_PisiqKoO New Member

Teþekkür ederim mathegothic...Geçen seneyi hatýrlattýmki kimse Ýspanya maçý için ümitsizliðe felan kapýlmasýn. :)) Neler yaptýðýmýzýn ispatý...Evet sanada aynen katýlýyorum dualarýmýz onlarka olcak....

1 person likes this.
  5. simM

simM Active Member

çok güzel bir konu baþlýðý ellirine saðlýk psiko:biggrin:...

tüm inancýmla...gururla yanlarýmdayýmm:)))

1 person likes this.
  6. By_PisiqKoO

By_PisiqKoO New Member

Teþkürler simM...Hade bakalým madem yanlarýndasýn sendende bi gol beklioz o zaman simM :)))

7. SimSyh

SimSyh New Member

Sýrf o mu hepimiz yanýndayýz hepimiz birer gol atsak iþ tamam:smile:
    Milli Takýmýmýza Baþarýlar dileriz. Ve inançlýyýz bütün sakatlara raðmen Fatih Terim seninleyiz...

8. By_PisiqKoO

By_PisiqKoO New Member

Neyse Ýspanyada olmadý þanssýz bi gol yedik ama bizi paslarla baya bi yordular...Tuzaklarýna düþtük...Ama ALÝSAMÝYEN stadýnda herþey bambaþka olacak eminimm...galiba...heralde....sanýrsam...

9. mathegothic

mathegothic New Member

amin amin iþallah...Duadan vazgeçmicez:)

10. By_PisiqKoO

By_PisiqKoO New Member

Tabe caným duadan vazgeçmicem ama sen en son dualarým sizinle çocuklar dedin ve yenildik :))) Bu sefer duaný et unutma sakýn bak 19.30 a kadar zaman var...Giþeler kapanmasýn...

11. simM

simM Active Member

marþ söylerken yumruk göklerde yensen yenilsende gönlüm hepsende türkiye:)))

12. simM

simM Active Member

hýmm bide fenerbahçem tabii:))baþka takým mý var ki...:))yooo:))

1 person likes this.
  13. By_PisiqKoO

By_PisiqKoO New Member

vah simm vah fener he öle bi takýmmý varki varsa eðer kaçýncý ligte top koþturuyolar ben bilmiom hehe :)))

14. HaYaT

HaYaT New Member

E yaniiii bu tartýþmasýz bence =)):twisted:

15. By_PisiqKoO

By_PisiqKoO New Member

Sendemi HaYat vah vah vah demek sende fenerlisin üzüldüm bak þimdi...:)))

16. By_PisiqKoO

By_PisiqKoO New Member

fener,galatasaray,beþiktaþ,trabzon bugün milli takýmýmýzýn ispanyayla maçý var hepimiz türkiyeliyiz allahým inþallah bugün ters biþi olmaz yenmemiz lazým...

17. HerzL

HerzL Banned

O 260.000 TL maaþ alacak,sahaya ruh gibi bir takým koyacak,bende yensin diye dua edeceðim!

18. mathegothic

mathegothic New Member

þimdiden baþladým pisiko:)1000 lik tesbih elimde saydýrýyom:)

19. By_PisiqKoO

By_PisiqKoO New Member

Valla mathegothic 1000' lik tespihle en iyisini yapmýþsýn ama akþama kadar bitireceðinden þüpheliyim ben :biggrin: Umudumuz sensin çek çek :twisted:

NO TESBÝH / YES CRY

20. mathegothic

mathegothic New Member

hocam herzl e katýlmamak imkansýz þimdi daha iyi görülüyor...zira bize 10 tane daha Semih lazým:( geçmiþ olsun..

Share This Page