Oyunda Yaþanan Komik Hadiseler

Discussion in 'Türkçe' started by celine, Jan 5, 2007.

1. celine

celine New Member

Isketch Ile Ilgili En Komİk Aniniz...

evet arkadaşlar bu topic te aşadığınız en komik olayları anlatıyoruz...ilk önce ben başlıyayım ama hangisini anlatsam:D

ctrl + w tuşuna basarsanız site kapanır..bi gün newbielerle dolu bir odada site yavaş çalışırken bunu demiştim arkadaşlar eğer bu tuşlara basarsanız oyun hızlanır.ahahahaha odada tek başıma kalmam 1 dakika bile sürmemişti:biggrin: :biggrin: hepsi oyundan düştü tabi bi ufak düşmanlık kaldı içlerinde:biggrin: :biggrin:

2. kumpir

kumpir New Member

en komik animi hatirlamiorm ama su anda en ii hatirladigim olay clau ya boot yapmam ve akabinde düdügümün gitmesidir heralde :cry:

1 person likes this.
  3. kadis

kadis New Member

evvel zamanda isketch turkis 8 inci odada patatese benzeyen sevimli bir kiz varmis. kirda bayirda dolasirmis. derken bir gün talihsiz bir hezimete kurban gitmis. bir persembe gunu saat 16,00 civari bu patatese benzeyen sevimli arkadas masum masum bi elinde düdügü bir elinde bootu kirlarda(turkish 8 de) dolasirken bi misafir ding dong yapmis kapisini....
    clau adinda gelen bu tanri misafiri(ki kendisi admindir!) etrafi göz kolacan ediyim derken içine sosis amerikan salatasi ve kisir da koyularak da yenilen bu arkadas baskalarinin lafina aldanip clau ya sert çikmistir....
    kendini odanin kahramani sana bu kiz (isim vermeyecegim) gazozuna atilan ilacin etkisiyle vahsilesmis ve clau ya saldirmistir...
    ve ne yazikki misafir olarak gelen clau nun tek bootluk cani vardir ve atilan tekmeyle ucar gider...
    hikaye burda bitti saniyorsunuz ama yaniliyorsunuz.
    clau giderken kizdan da birseyler goturmustur..
    artik o kiz kirlarda(turkish 1,2,3,4,5,6,7,8,9....de) düdüksüz ve boot suz dolasmaktadir.
    burdan cikaracagimiz sonuç ise "./kahkaha atmak" tir...
    iyi gülmeler:D:D:D

4. celine

celine New Member

kumpir clau yu sutlarken bende ordaydım ve kumpirin en hızlı bicimde odadan topukladığını gözlerimle gördüm:biggrin: :biggrin: kick admin yazısı süper durdu kumpirin yanında:D:D:D:D:D
    ahahahahaha

5. KeepAway

KeepAway New Member

ahahah isterseniz o anin screenshot ini koyayim siteye ehuehe

6. celine

celine New Member

ahahahahahahah valla ne varsa getir keep:D:D:D

7. kadis

kadis New Member

aslinda tek suclu keeeppp tir. at dedi kumpir de arkadasini korudu(admin den) ve atti. hemde tek boot la:)

8. kumpir

kumpir New Member

size de eglence cikti,,ben zaten ondan yaptim,coluk cocuga eglence ciksin die

9. celine

celine New Member

kumpirin öğretmenlik duyguları ortaya çıkmıştır herkesi çocuk sanır:D:D:D:D:DD:D:D

10. patience

patience New Member

kickleme olayına ben de şahit oldum. süperdi ehhehehe

11. patience

patience New Member

ya bu arada forum biraz ters sanırım. normalde en son yazılan en üste gider ama burda en altta çıkıyo =)

12. celine

celine New Member

ahahaha türküz biz anlamayız ölee üsttekinden alt alta iyi:D

13. patience

patience New Member

=) evet ya altta daha ii olmuş

14. celine

celine New Member

pati senin komik bi olayın yokmu yaww

15. patience

patience New Member

beni keklemiştiniz işte =) saat çalışmıyodu, bozulmuştu. boş ekran vardı, kimse bişey çizmiyo. herkes ağız birliği yapıp bilsene pati falan diyodu :D ben de ama göremiyorum falan diyodum ehehhehehe. anlamıştım bi gariplik olduunu da odadaki herkes şakaya dahilmiş =) çok pis keklenmiştim..

16. celine

celine New Member

ahahahaha evet bak onu bende anlatabilirdim karnımıza ağrılar girene kadar gülmüştük:D::D

17. patience

patience New Member

bak yaa =) karnı ağrıyana kadar gülmüşlermiş =) alçak köfteleeeer

18. LINKIN_PARK

LINKIN_PARK New Member

6 ocak 2007 günü server resetlenmisti herkes ayni anda düstü ve geri geldi tabi bi tek Turkish room oldugu icin herkes oraya daldi ve bir anda odada 33 kişi oldu bu bir rekormudur acaba

19. celine

celine New Member

ahahahahahahaha 33 kisimi ben en fazla 20 kisiye sahit oldum...

20. patience

patience New Member

sanırım 20 kişinin olduğu odada ben de vardım :D

Share This Page