"Oyuna Giremiyorum" sorunlarý genel baþlýk

Discussion in 'Türkçe' started by MaNYeTiK..., Apr 5, 2011.

1. MaNYeTiK...

MaNYeTiK... New Member

Oyunda infoma resim attýktan bir gün sonra oyuna girmek istedigimde giriþ yerine geliyorum sayfa beyaz oluyor adobe silip yüklemek zorunda kalýyorum oyunda 2 kiþidede ayný sorun var sorun neyden kaynaklanýyor bilen varsa yardým edebilir mi ?

Last edited by a moderator: Jun 8, 2011
  2. Raistlin

Raistlin Member

Bilen yok hafız. Ben de anlamadım sende ki sorunu. :/ Başıma gelmediği için de bişey diyemiyorum. :(

3. Raistlin

Raistlin Member

Benimde başıma geldi bir kere. Temp klasörünü temizledim sonra düzeldi.

4. mhsb

mhsb New Member

oyuna giremiyorum.. ::(

isketch.jpg

sayfaya girmeye çalýþtýðýmda böylece kalýyor :sad:

5. mhsb

mhsb New Member

girdim girdiiiiiimmm olleeeeeeeeeyyyyyyyyyy bee :)

6. JiGsaW

JiGsaW Active Member

Sevgili isketch'çiler, foruma sýk bakmadýðým için bazý arkadaþlar özelime mesaj atýyor.
    Bu mesajlarý çok geç göreceðimi hesaplayarak bir oyuna girememe problemi yaþandý mý bu baþlýða not düþersiniz, diðer adminler müdahele eder. Veya bana özel mesaj gönderirken diðer admin arkadaþlarý da "cc" leyin. Teþekkürler

7. ozperozorun

ozperozorun New Member

Blok (Ban) cezası aldım Adminler yardım lütfen

Selamlar

Bugun sabah oyunu oynarken birden karşıma bir adam çıktı bana hakaret falan etti bende sinirlendim ona hakaret ettim sonra adam adminlerden birini tanıdıgını söyledi ve odadan gitti ben oyunuma devam ettim birkaç dakika sonra banlandım ve birdaha giremedim oyuna.Kıbrıstan oynadıgım icin ip sabit yani modeme reset attıgımda degismiyor bu yüzden birdaha hiç oyuna giremeyceyim :( Lütfen banımı açın

Ozper Ozorun nickiyle banlandım ip adresim

94.78.73.147
    Lütfen yardım edin bu oyunu cok seviyorum ve asla küfür etmedim bu oyunda

8. JiGsaW

JiGsaW Active Member

Seni banlayan admin bendim.

Banlanma nedenin ise; oyunda, çizim yapan 2 kiþiye çizimleri sonrasý küfür ettin. Bu yakýþýk almayan tavrýna tepki veren "adam" sana tepki verdi ve þikayet etti. Dolayýsýyla da ATILDIN. (evet o sýrada admin tarafýndan izleniyordun)

Buraya gelip, yalan söylemen de ahlaksýzlýk. Bir daha gereksiz baþlýk açarsan ceza yersin. Tüm blok ban þikayetleri mevcut ilgili baþlýkta dile gelmektedir.

Not: Sýkýntýn veya sorularýn var ise bana özel mesaj atarsan sevinirim.

9. DELI[r]CEM

DELI[r]CEM New Member

Adminler yardým

Oyunda sorun yaþadýðým Laz_usagu nickimi kullanarak oyuna giriyor ve bugün farkettim ki bazý kiþilere küfür edip kicklemiþ.Elimde hem nickimle girdiði ip hemde kendi sözleri olan printler var yardýmýnýzý bekliyorum sýkýldým bu durumdan artýk...

10. Nuvola

Nuvola New Member

Bu tip konularda lütfen özel mesaj ile yardým isteyin ve elinizdeki görüntüleri özel mesaja ekleyin. Ben ve JiGsaW cc li özel mesaj gönderebilirseniz yardým edebiliriz.

11. JiGsaW

JiGsaW Active Member

Konu ile ilgileniyoruz. Lütfen özel baþlýk açmayýn (Nuvola'nýn belirttiði þekilde hareket edelim).

Baþlýk taþýnýp genel ile birleþtirilecektir.

12. typhoonizm

typhoonizm New Member

blok_800x471.JPG
    resimde görülen durumla karşılaşıyorum bu akşam oyuna girmeye çalışırken. en son ne zaman oyuna girdiğimi hatırlamıyorum 1 haftadan fazla olmuştur. Neden bloklandım acaba ??? nickimi başkası mı kullandı başka bir şey mi oldu? araştırırsanız sevinirim.

13. RiDDLe

RiDDLe New Member

mavi ekran çıktı sonra ban yedim o mavi ekran ne bişey yazmıyodu kapattım sonra ban uyarı gibi bişey miydi o anlamadım :D

Share This Page