Oyun Hakkýnda Sorular / Öneriler / Cevaplar

Discussion in 'Türkçe' started by merter, Jan 7, 2007.

1. merter

merter New Member

"Aman Allah'ım ne kadar şanssızım anlatmam gereken kelimenin bir harfi gözükmüyor." : diyen arkadaşlar oyunda oldukça fazla.Bir de o çıkmayan harfler için tahminde bulunurlar.Alakasız bir şey de anlatabilirler :)

Böyle bir durumda yapmamız gereken şu,en son yazdığımız pencereye göz atacağız,bu aşağıdaki muhabbet penceresi de olabilir yukardaki tahmin penceresi de olabilir.Kırmızı yazıların arasına dikkatle bakacağız ve "your word is bilmemne" yazısını görüp ordan kelimemizin "bilmemne" olduğunu ögreneceğiz.
    Kolay gelsin.

Last edited: Jan 7, 2007
  2. celine

celine New Member

ahahahhaa cok güldüm merter your word is bilmemne:D:D:D:D:D:D

3. patience

patience New Member

ama bazen o dediğin yerde de görünmüyo, harfler eksik kalıyo orda da...

4. merter

merter New Member

=)
    Şimdiye kadar bana hiç olmadı,zaten yazı ekranında hiç bir zaman bozuk karakterler çıkmaz."Yazı yazdığın ekrana" bak paticim :)

Last edited: Jan 9, 2007
  5. celine

celine New Member

pati newbielesme...

6. AtiLLa

AtiLLa New Member

Merter, bilmeden konusuyorsun! Bazen yazi yazilan yerde de görünmüyor karakterler!

7. merter

merter New Member

Sevgili Atilla ;
    Düz mantıkla hareket edersek,bizim yazdığımız ekranda böyle şeyler olsaydı :sık sık karşılaşırdık.Bizim yazdıklarımız arasında da o "kareler" çıkardı.
    Ama şunu da eklemek lazım : sen benden daha uzun süredir oynadığın için benden önceki Isketch sürümlerindeki başka hatalara denk gelmiş olabilirsin.Girdiğimden beri bana hiç olmadı.900 civarı oyun oynadım ve "hiç görmedim"
    0/900= %0 ihtimal.Bu da bana genelleme yapma hakkı verir.
    Sevgili İskeçseverler;
    Bahsettiğiniz şey şu da olabilir yazı ekranına baktınız "your word is b:lmemne" yi okudunuz .Burda " : " ne ki ? Yine harf çıkmadı diye düşündünüz.Sebep ise harfin düzgün gözükmemesi değil .Bunun nedeni kelimeleri oyuna yükleyen kişinin orjinal kelime olan "bilmemne" yerine "b:lmemne" olarak girmesi , " i " yerine yanlışlıkla " : " yazılması.Yani tahmin yapan kişiler "bilmemne" yazarsalar dahi oyun bunu kabul etmez; illa "b:lmemne" yazmanız gerekir.Nasıl ki "asci" yerine " ahci" cikabiliyorsa bu durum da ondan ibaret =)

Not:Bunlar benim emin olduğumu düşünerek sizinle paylaşmak istediğim şeylerdir.Sadece oyunda sölediğim şeylere bakın, onaylayıp onaylamamak size kalmış.
    Saygılar =)

Last edited: Jan 9, 2007
  8. kadis

kadis New Member

ahahahahahahahaha
    ./kopmak merter
    içim bayildikça sizi zevkle okuyorum.:!:
    yorgunluğa,sıkıntıya bire bir:razz:
    bizi aydınlattığın için allah senden çok mersi merter:biggrin:

9. merter

merter New Member

Yahu bilmeyenler çok sen de benle dalga geçiyorsun.Teessüf ederim :p

10. CgdM

CgdM New Member

çok tesekkur ederim. Galiba daha öncede bikaç defa söylemiþtim ÇOK ÝYÝSÝN saol

11. nth

nth New Member

(Gerek kalmadığı için silindi.)

Last edited: Jan 18, 2009
  12. JiGsaW

JiGsaW Active Member

harika. Advanced kismida anlatildi , elimize saglik nth...

13. CgdM

CgdM New Member

nth yani benim iki kelime iki cizim yapilan bir tandem odası acmam icin artist ve words bolümlerine 2 yazmam lazim.dogrumu?bilgiler için tesekkur ederim.

14. nth

nth New Member

evet doğru. 3 kelime 5 çizer, 10 kelime 32 çize hepsi aynı mantıkla :) herkese eğlenceler

15. ozgur1903

ozgur1903 New Member

nick nasil sifrelenir ?

nicklerimizi şifrelememiz mümkün mü ?

16. JiGsaW

JiGsaW Active Member

Ne yazık ki nickler henüz sifrelenemiyor. Cunku sitede register / yani uyelik sistemi yok. O nedenle kimsenin nicki garanti degil.

17. ozgur1903

ozgur1903 New Member

ok sagol......................

18. ozgur1903

ozgur1903 New Member

teşekkürler paylaşımın için

19. nth

nth New Member

emeğe saygı, teraziyi unutmayalım xDDD

20. ermanen

ermanen New Member

Güzel olmuş. Sağolun :)