iþyerinden girenler, sýkýlanlar buraya

Discussion in 'Türkçe' started by bruce, Jan 20, 2009.

1. bruce

bruce New Member

aslýnda ben iþyerinden bi tek foruma girebiliyorum oyun sistem tarafýndan bloklu aslýnda iyide olmuþ yoksa bütün iþlerim kalýrdý bu aralar yogunlugum az onun için buraya bakmaya fýrsat bulabiliyorum sizinde iþyerinde canýnýz sýkýlýorsa beklerim .....

Last edited by a moderator: Feb 12, 2009
  2. bruce

bruce New Member

iþyerinden kimse girmiyor yada sýkýlan yok tabi oyuna girebiliyosanýz sýkýlmassýnýz bende olsam bende sýkýlmam :) ama eve gidince bunun acýsýný çýkartýcamm zaten türkçe karakterlerede alýþtým hiç vermicem birincilikleri team S1R :)

3. bruce

bruce New Member

bu arada birincilikte iddasý olanlar listeye adýný yazdýrsýnn :)

4. 1000RR

1000RR Member

güzel konu açmýþsýn bende eskiden iþyerinden girerdim oyuna þimdi ise býrak oyunu foruma bile giremiyorum genelde akþamlarý ancak giriyorum:)
    sanýrým yalnýz deðiliz bu konuda

5. Kokteyl

Kokteyl New Member

Bir iþim bile yok.dolayýsýyla iþyerim de yok..Ama evim varrrrrr..buruceu yendiðim zaman zaten oyunu býrakýcam..Bu ne demek oluyor..Demek daha çok ekmek yemem lazým yada daha çok uzun yýllar burdayýmmmmmmmmm....

6. bruce

bruce New Member

sende çalýþýyo sayýlýrsýn kokteyl beni yenme konusuna gelirsek sen kendini baya geliþtirdin ben paslandým artýk kendimi çizimlere verdim bide çalýþýnca anca akþam akþama girebilcem artýk gündüzleri tebrikler sana ait yüzümü kara çýkartma :)

7. Kokteyl

Kokteyl New Member

caným benim seni seviyorum.iyilikler hep seni takip etsiinn..

8. bruce

bruce New Member

teþekkürler kokteyl iþyerinden fazla giren yok heralde :) bende sadece forumla yetiniyorum oda bi yere kadar iyiki giremiyorum oyuna buradann gerçi buda foruma son giriþlerim þuan merkze baglý deil baglanacak genel mrkzden görebiliyolr nerelere girdigimizi bir iki sonra bloklarlar :) bloklanam kadar tadýný çýkarayým diorum

9. bruce

bruce New Member

hatta girmiþken konuyla alakalý biþey sorayýým iþyerinden isketche girmek nasýl bi duygu iþ yogunlugunuz arasýnda nasýl gelior yoksa yogunluktan oyuna fýrsat ayýramýomusunuz

10. 1000RR

1000RR Member

iþyerinden oyuna girerdim eskiden ama olmuyor
    odaya giriyorsun 7 raund bitsin baþlim diyorsun sonra yeni oyun baþlýyor bitiyor bu son diyorsun ama öyle bi baðlanýyorsunki oyuna hele o anda müþteri yada patron gelirse eyvah:)
    yandýn o zaman pek saðlýklýolmuyor yani ben artýk ne forma nede oyuna giriyorum yoksa ya müþteriyi kovacam yada iþten atýlacam:))))

11. Thyia

Thyia New Member

Ýþ yerinden oyuna girmek çok eðlenceli olmuyor Bruce :D iþlerden bunaldýn oyuna gireyim dedin, girdin tam konsantre oluyorsun patron telefon müdür v.s :)) bide üstüne sinir oluyorsun :D

12. bruce

bruce New Member

aslýnda hakýlýsýnýz benm eski iþimden girmek zevkli oluyordu ama müþteri açýsýndan sorun oluyorr bi kaptýrýyorum müþteriyi bile gözü görmüyor insanýn arakadaslarým gelirdi onlarla bile konusmaz oyun oynardým çok ceremesini cektim ama yeni iþimde zaten giremiyorum anca foruma aman diyim girmeyin zaten illet biþe iþinizi bari etkilemesin oyun sizi deil siz oyunu kontrol edin

13. 1000RR

1000RR Member

en iyisi iþyerinden girmemek:)

14. efendi

efendi Banned

En çok sýkýlanlar belli olmuyor hiç.Thyia patronunun telefonunu ver bakim =)

15. Thyia

Thyia New Member

Olmaz vermem :) zaten msn yasaklandý, þimdi oyunda yasaklanýrsa sýkýntýdan ölürüm :D Kriz var iþ yok zaten... :p

16. eXy

eXy New Member

MSN yasaklandi diyenler bunlari biliyor musunuz ?

MSN yasaklandi diyenler bunlari biliyor musunuz ?
    Meebo: Msn, yahoo, myspace, aim, gtalk, icq, jabber, flixter dahil bütün hesaplara, herhangi bir program yüklemeden web üzerinden girebilirsin. Tavsiye ederim. ​
    eBuddy: Gene ayni sekilde msn, yahoo, aim, gtalk, facebook(yakinda), icq, myspace için iyi bir site. Bir de mobil sürümü var. ​
    MessengerFX: Sadece msn için yapilmis, msn için üsttekilerden daha fazla artisi var. Arayüzü cidden iyi duruyor. ​
    MSN Web Messenger: Bu da resmi sitesi. Ama tabi üstekilerine göre hiç gelismemis. Malum tabi Microsoft. ​
    • Bunlarin hepsi web tabanli uygulamalar. Bu yüzden isyerinde, okulda, evde kapatilan portlara bunlarin kendi baglantilarini kullanarak girebilirsiniz. Herhangi bir sekilde dosya indirme, yazilim yükleme..vs durumlari yoktur. Web sayfasi gibi oldugundan güvenlik duvari arkasindayken dahi çalisabilir.
    • Hesap güvenligi - gizliligi konusunda bu üçünün de saglam ilkeleri mevcut. Lütfen bunlar disindaki sitelere emin olmadan asla girmeyiniz.
    • Kisaca teknoloji harikasi hepsi mutlaka deneyin ve kimi zaman göreceksiniz normal programlardan bile daha kullanisli. Bir de yasaklanan yerdeyseniz çaktirmada kullanin yoksa farkederlerse bunlari kapamak çok daha basit ;)
    Hazir bu kadar msn demisken vermemek olmaz :razz: e.X.y [@] hotmail [.] com

17. enemy

enemy Active Member

Content Blocked!!!

exy,önerilerine uydum ama bizim ýbm ciler onlarada onlem almýslar:))

18. bruce

bruce New Member

bizim þirkette bunlarýn hepsine önlem almýþþ zaten foruma þiketteki pcimde bi hata nedeniyle it ye yani genel merekeze baglý olmadan giriyorum it sorunu çözdükten sonra benm her girdigim site direk onlara gidicek bakacaklar isketforum ikinci gün bloked olcak þimdi arýza olana kadar tadýný çýkarayým diorum þirket frito lay

19. eXy

eXy New Member

Oo frito lay mi :smile: Sen cipslerin tadýný çýkarsana :biggrin:

20. Eaglevision

Eaglevision New Member

ehehe bende işyerinden girdenlerdenim ve her zaman derim.. nerdeyse müşteri gelmesin diye dua eder konuma geldim bu krizde :biggrin:

Share This Page