İstanbul Organizasyonu

Discussion in 'Türkçe' started by 1000RR, Mar 6, 2009.

1. 1000RR

1000RR Member

malum onumuz yaz arada organizasyon yapsak haftalýk yada aylýk belli bir yerde toplanýp bulussak sohbet muhabbet piknik zamani yaklasiyor ne dersiniz

2. Wolvi

Wolvi New Member

Benim aklýma daha önceden gelmiþti, bence gayet hoþ bir fikir... Birbirlerini tanýmayanlar ya da dargýn olanlarýn da birbirlerini iyice anlamalarý için, çizim taktikleri paylaþýmý vs vs vs iyi bir organizasyon olur. Hatta bovling turnuvasý vs vs dahi yapabiliriz...

3. srt

srt New Member

wolvi istanbul'a ucmayi mi dusunuyosun yoksa ? :D

4. 1000RR

1000RR Member

olur bovling turnuvasi go kart olur cesit cok hatta turnuva 1.sine kupa benden hediye kupa siparisi veriyorum:)

5. GeReDeL!

GeReDeL! New Member

tamam haftaya gelin izmire hepiniz karþýyaka maçýna gideriz :D

6. HerzL

HerzL Banned

Türkçe karakter deyince ; mesela Fransýzca da OKUL kelimesi école olarak yazýlýyor.Ecole þeklinde yazýlýnca tahmininiz doðru kabul edilmiyor.Türkçede de inceltme iþaretleri var.Kör=âmâ gibi.Bu tür kelimelerin eklenmesi mümkün müdür müdür :)

7. sIr

sIr New Member

1000 neden olmasýn.. çoðunluk istanbul ve Ankara tarafýnda zaten ... çok da zor olmasa gerek gitmek.Hý bi Wolvi Wolvi var Antalya'da :D e o da bi zahmet gelsin artýk:) sen organizasyonu yap haber ver 2 saate ordayým;)

8. sIr

sIr New Member

Bence Wolvi nin aklýna gelen...Antalya organizasyondur :smile:bizi oraya getirmeyi planlamýþtýr:) ama 1000 önce davranýp istanbul organizasyonu baþlattý bile:smile:

9. Wolvi

Wolvi New Member

1000RR da Antalya dan geldi Ýstanbula zaten =) Olursa gelebilirsem gelirim tabi, Ýstanbul'da Antalya'da görüþtüklerim oldu organizasyon gibi toplanmýþtýk sizin içinde geliriz yeðenim ayýpsýn =)

10. 1000RR

1000RR Member

bu aralar biraz yogunum gerci ama az kaldi organize etmeye calisacam bu gun aradiar kupa siparisi vermistim hazirmis aksamustu almaya gideyim ben wolvi kardesim mayis tan sonra antalyada duzenle gelirim yeterki iste yaw :)

11. 1000RR

1000RR Member

evet kupamizda geldi dedim simdi sadece 1 kisiye odul verirsek 2. ve 3.ye ayip olur diye 2 de madalya yaptirdik
    artik is organizasyonun tarihine kaldi ve katilimcalara onuda onumuzdeki ay hallederiz

12. Wolvi

Wolvi New Member

Waow çok iyi valla helal olsun 1000RR gelebilirsem gelirim Antalya'dan. :( Bende bugün buraya haziranýn 5-6-7 sinde Formula 1 istanbul park a gitmek için bir yaklaþým içinde bulunacaktým=)

13. Elif.

Elif. New Member

Sen ne diyosun kuzenn..?Ya formula 1.:)) Bayýlýrýmm.
    (Allahýmm bana da nasip olacakmý..:) )

14. Thyia

Thyia New Member

Kupa süpermiþ :) Ýyi olan kazansýn :p

15. 1000RR

1000RR Member

wolvi formula ya daha var ama gene ayarlarýz biþiler formulaya gidilmezmi :)
    thyia sende katýlacaksýn ama

16. Wolvi

Wolvi New Member

Formula 1 demiþken bu sezon arabalarýn yeni olacak görüntülerini sevmedim...

17. RÜZGAR

RÜZGAR New Member

kupa ve madalyalarý harika olmuþ:)

18. Thyia

Thyia New Member

Yer ve zaman bildirmen yeterli, söylemiþtim :p

19. tu_ba

tu_ba New Member

bende gelcemmm tüyaaa gidek mi?alýrlarmý ki bizi?:razz:

20. Thyia

Thyia New Member

Gelcen tabi ki :smile: kim alýrmý ki ? alýcaklar tabi, almazlarsa bizi almadýklarýna piþman olurlar HIH ! :smile:

Share This Page